PRZESYŁKI DO CZECH

Jeśli poszukujesz doskonałego partnera biznesowego, który jest w stanie zaoferować Ci najlepsze możliwe warunki przesyłek do Czech, to właśnie znalazłeś. Skąd ta pewność? Przede wszystkim stąd, że nie można wyobrazić sobie lepszej firmy do współpracy jak Triada Logistic. Nie ważne ile wysyłasz paczek dziennie, tygodniowo, czy miesięcznie. Nie ważne czy wysyłasz je do Pragi, Brna, Ostravy czy do Slavonic. Wyślemy Twoje wszystkie paczki w każdy zakątek Czech. Dodatkowo wiele razy spotykaliśmy się z opinią, że współpraca z firmą kurierską wiąże się z wysokimi kosztami. Pragniemy obalić ten pogląd. Właśnie w takim celu powstała nasza firma. Zawiązując z nami współpracę możemy zapewnić, że otrzymasz doskonałe ceny, z których bez dwóch zdań będziesz zadowolony!

PRZESYŁKI DO CZECH - OFERTA

W naszej ofercie znajdziecie dwie możliwości przesyłek do Czech: przesyłki do Czech dla klienta biznesowego, oraz przesyłki do Czech dla klienta indywidualnego. Zdecydowanie ciekawą formą jest nawiązanie współpracy biznesowej. Dzięki temu zyskasz dostęp do niesamowicie korzystnych cen, które sprawią, że uśmiech zagości na Twojej twarzy na długo. Bo jak inaczej można zareagować na oszczędność pieniędzy w połączeniu z profesjonalną obsługą?

Skoro wiesz jak działamy i mówimy, że możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy i otrzymać niesamowicie korzystne ceny, czas przejść do czynów. Zapoznaj się z naszymi cenami i zobacz, że faktycznie tak jest: przesyłki do Czech dla biznesu – cennik oraz przesyłki do Czech dla osób prywatnych – cennik.

wysłanie paczki do Czech_wózek widłowy

Dlaczego Triada Logistic to najlepsza firma na rynku oferująca przesyłki do Czech?

Brak wymaganej minimalnej liczby nadawanych przesyłek do Czech.

Płacisz dokładnie za tyle przesyłek do Czech ile nadałeś.

Zwrot opłat za pobraniem otrzymujesz maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych.

Uzyskujesz dostęp do indywidualnego panelu wysyłkowego.

Masz pełną kontrolę nad swoimi przesyłkami do Czech, dzięki czemu możesz śledzić ich lokalizację oraz status.

Zwroty przesyłek także pakowane są w zbiorczą paczkę, co minimalizuje koszty.