Części do aut – jak je przesyłać do Czech?

Przed tygodniem uraczyliśmy Was artykułem, w którym omawialiśmy jak przygotować szkło do wysyłki do Niemiec. Wyjaśniliśmy Wam, jak je odpowiednio zabezpieczyć, a także jak sprawić, aby dotarło do Twojego odbiorcy w jednym kawałku i nienaruszonym stanie. Zatem przed tygodniem było coś dla miłośników szklanych wyrobów. Dzisiaj zaś nieco inny kaliber, produkt znacznie masywniejszy. Mianowicie części samochodowe. Co można przesłać do Czech? Czego nie można przesłać? Jak coś można przesłać, to jak to zapakować? Odpowiedzi na te, i inne, pytania poznacie w naszym dzisiejszym wpisie.

Jakie części aut są najczęściej wysyłane w przesyłkach kurierskich do Czech?

W tym akapicie tylko wyjaśnimy Wam, jakie części samochodów są najczęściej wysyłane w przesyłkach kurierskich do Czech. Zatem jakie części aut są najczęściej wysyłane? Otóż takie jak: zderzaki, silniki, części silników (w tym akumulatory), grille, a także opony czy kołpaki. Wynika to z faktu, że są to części wymienne, które często trzeba zmienić w swoim samochodzie, dlatego popyt na nie jest całkiem spory, stąd też fakt, że są to jedne z najczęściej wysyłanych części.

 

wysyłka części do aut do czech

 

Jakich części samochodu nie można wysłać kurierem?

Najłatwiejszą i najskuteczniejszą drogą do przekonania się co można wysłać, a co nie, to zapoznać się z listą zakazanych przedmiotów do wysyłki, w przypadku wysyłek międzynarodowych. Kluczowe przy wysyłkach do Czech jest to, żeby części były suche. Na przykład jeśli przewozisz części silnika zadbaj o to, aby żaden płyn nie wyciekł, bowiem może to spowodować poważne zagrożenie.

Jak spakować części samochodowe do wysyłki do Czech?

Tutaj niestety nie ma jednoznacznej metody, którą moglibyśmy wam poradzić jeśli chodzi o wysyłkę części samochodowe. Wszystko tutaj zależy od rozmiaru, wielkości, a także wagi – jak wiemy, w samochodach te części mogą różnić się drastycznie, dlatego każda część samochodowa ma swój własny, najlepszy proces pakowania.

Podsumowanie

Jak widać, wysyłka części samochodowych do Czech nie jest prostą sprawą. Wszystko to ze względu na spore rozmiary i wagę tych części. Jednak jest pewna zasada – jeśli coś dobrze przemyślisz i tego mocno chcesz, to bez problemu to osiągniesz. Zgłoś się do Triada Logistic, a będziesz w stanie wysłać wszystko do Czech.

Written by admin

Leave a comment