PACZKI DO NIEMIEC

Potrzebujesz wysłać paczkę do Berlina? Chcesz nadać paczkę do Monachium? A może wysłać paczkę do małej miejscowości w północnych Niemczech? Triada Logistic to doskonały partner biznesowy do wysyłki paczek do Niemiec. Obsługujemy cały kraj naszego zachodniego sąsiada. Jeśli wysokie koszty transportu lub skomplikowany proces powstrzymywały Cię przed rozwojem, teraz możesz z nami przekroczyć granice i błyskawicznie dotrzeć do klientów na rynku niemieckim. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi logistycznej za najlepszą cenę. Wystarczy, że wyślesz nam paczkę zbiorczą z Twoimi produktami dla poszczególnych klientów w Niemczech, a towar dotrze na czas na każdy adres. Dla nas liczą się trzy rzeczy: szybkość, bezpieczeństwo i najniższa cena. Nadając paczkę do Niemiec masz gwarancję tych trzech rzeczy!

PACZKI DO NIEMIEC - OFERTA

W naszej ofercie paczek do Niemiec mamy dwie pozycję: paczki do Niemiec dla klienta biznesowego, oraz paczki do Niemiec dla klienta indywidualnego. W przypadku oferty biznesowej, nasze indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że przedstawiamy Ci dogodne warunki i to Ty zawsze wybierasz system, w którym będziemy współpracować. Podobnie jest także w przypadku oferty dla klienta indywidualnego. Staramy się przygotować dla Ciebie bardzo elastyczne rozwiązania, oddając Ci decydujące i ostatnie słowo przy podjęciu decyzji.

Jeśli chcecie zapoznać się z cenami paczek do Niemiec wystarczy zapoznać się z dwoma cennikami: paczki do Niemiec dla biznesu – cennik oraz paczki do Niemiec dla osób prywatnych – cennik.

wysłanie paczki do Czech_wózek widłowy

Dlaczego Triada Logistic to najlepsza firma na rynku oferująca wysyłkę paczek do Niemiec?

Nie wymagamy minimalnej liczby nadawanych paczek do Niemiec.

Płacisz dokładnie za taką liczbę paczek do Niemiec, którą nadałeś.

Zwrot opłat za pobraniem otrzymujesz maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych.

Uzyskujesz dostęp do indywidualnego panelu wysyłkowego.

Masz pełną kontrolę nad swoimi paczkami do Niemiec, możesz śledzić ich lokalizację i status.

Zwroty przesyłek także pakowane są w zbiorczą paczkę, co minimalizuje koszty.