PACZKI DO CZECH I NIEMIEC

- KLIENT BIZNESOWY

Triada Logistic to doskonały partner biznesowy do ekspansji Twojej firmy na rynek czeski i niemiecki. Jeśli wysokie koszty transportu lub skomplikowany proces powstrzymywały Cię przed rozwojem, teraz możesz z nami przekroczyć granice i błyskawicznie dotrzeć do klientów zagranicznych. Przesyłki kurierskie do Niemiec i Czech w doskonałej cenie stały się dzięki nam na wyciągnięcie ręki.

Paczki do Czech i Niemiec dla klienta biznesowego - korzyści

Nasz unikalny system pozwala znacząco obniżyć koszty i dotrzeć do nowej grupy klientów. Wysyłanie za naszym pośrednictwem przesyłki zbiorczej sprawia, że koszt jednej paczki spada nawet do 3-4 złotych (w zależności od rozmiarów i wagi). Do tego cena nadania paczki do Czech lub Niemiec zaczyna się już od 16 złotych. Polscy kurierzy za podobną usługę pobierają opłatę w wysokości od 80 do 150 złotych. Nasz system pozwoli Ci obniżyć koszt całkowity nawet o 500%! Piłka jest po Twojej stronie- zdecydujesz się na wysłanie przesyłki do Czech w cenie 16 złotych czy minimum 80 złotych? Krótko mówiąc, jeśli jesteś zainteresowany wysyłką paczek do Czech i Niemiec w doskonałej cenie to Triada Logistic jest firmą stworzoną na Twoje potrzeby!

Wystarczy, że wyślesz do nas paczkę zbiorczą z Twoimi produktami dla poszczególnych klientów (Jak dostarczamy nasze paczki do Czech i Niemiec), a towar dotrze na czas na każdy adres.

wysłanie paczki do Czech_wózek widłowy

Dlaczego Triada Logistic to najlepsza firma oferująca wysyłkę paczek do Czech i Niemiec na rynku?

Nie wymagamy minimalnej liczby nadawanych paczek.

Płacisz dokładnie za taką liczbę przesyłek, którą nadałeś.

Zwrot opłat za pobraniem otrzymujesz maksymalnie w ciągu 8 dni roboczych.

Na paczki naklejasz gotowe etykiety lub dane adresowe

Masz pełną kontrolę nad swoimi paczkami, możesz śledzić ich lokalizację i status.

Zwroty przesyłek także pakowane są w zbiorczą paczkę, co minimalizuje koszty.