JAK DOSTARCZAMY NASZE PACZKI DO CZECH I NIEMIEC?

Sposoby nadawania paczek do nas:

Pierwsze co musisz zrobić to nadać paczki do nas – są na to dwa proste sposoby:

  1. Przygotowujesz listę swoich klientów (w specjalnie przygotowanym przez nas formularzu). Gotową listę w formularzu przesyłasz do nas na adres mailowy: kontakt@triadalogistic.pl. Następnie już tylko oznaczasz paczki zgodnie z danymi z listy i nadajesz je wszystkie do nas w dużej przesyłce zbiorczej, a nasz niezawodny kurier dostarczy Twoją paczkę do Czech bądź Niemiec.
  2. W stworzonym dla Ciebie koncie w programie firmy kurierskiej wprowadzasz dane klientów. Program tworzy gotowe etykiety, które potem naklejasz na paczki. Potem wystarczy przesłać do nas paczkę zbiorczą, a my zajmiemy się resztą i dostarczymy Twoje przesyłki do Niemiec bądź Czech. 

Jak widzisz, nadanie Twojej paczki nigdy nie było prostsze! Wybierz opcję, która bardziej Ci odpowiada i ciesz się szybką, bezpieczną i tanią przesyłką biznesową do Czech i Niemiec z Triada Logistic!

Dziś

Wyślij do nas spis swoich paczek biznesowych lub stwórz listy przewozowe, oznacz paczki i wyślij je do nas w przesyłce zbiorczej. Dzięki temu masz pewność, że każda paczka dotrze na miejsce w wyznaczonym czasie.

Jutro

Twoja przesyłka dociera do magazynu Triada Logistic. Nasz zespół błyskawicznie przygotowuje paczki do dalszej drogi za granicą i w ciągu kilku godzin wysyłamy je do odbiorców w Czechach i w Niemczech.

strzalka

Pojutrze

Zadowolony odbiorca otrzymuje Twoją paczkę w Niemczech bądź Czechach w nienaruszonym stanie.

Jesteśmy gotowi pomóc Ci w każdej kwestii. Dlatego aby ułatwić cały proces, oferujemy także zamówienie naszego kuriera, który przyjedzie do Ciebie i odbierze zbiorczą przesyłkę.